Automatická kresba

Najdeme člověka, který nám řekne to či ono, doporučí nějaký přípravek, pomůže energií, nás to nebude stát ani moc peněz, ani moc sil, ovšem výsledek tomu bude také odpovídat. Ten člověk nemusí být žádný podvodník, on je na určité úrovni a předává jím zjištěné informace lidem, kteří právě tyto informace hledají. Až pochopíme, že pravdě neutečeme a jednou jí budeme muset zjistit, pokud budeme chtít problém vyřešit, toho pravého diagnostika najdeme. Při výběru bychom měli být otevření a to především sami k sobě. Potom se nespleteme.

Z výše uvedeného vyplývá i nedocenitelná přednost tohoto způsobu diagnostiky. Problém je odhalen ve fázi, kdy ještě nepřešel až do fyzického těla a vypořádání se s ním je tudíž značně jednodušší. A hlavně je touto metodou možno odhalit skutečné příčiny našich problémů.

Například, pokud žena nemůže otěhotnět a medicína nezjistí objektivně důvod, proč tomu tak je (oba partneři jsou “zdrávi”) a takových případů není málo, je medicína v koncích. Svým přístupem a způsobem diagnostiky ona skutečně více nemůže. Kolikrát jsme slyšeli ono, “to se stává” nebo “zkusíme ještě tohle a uvidíme”? Kdo to zažil ví, jak je to stresující. Spousta problémů totiž vzniká ze špatného vztahu. K partnerovi, rodině, práci, lidem, prostředí, sobě samému … a tak bychom mohli pokračovat.

A zde je právě AK nedocenitelným pomocníkem a rádcem. Můžeme si 10 let namlouvat, že náš vztah s partnerem je harmonický a láskyplný, protože my ho takový mít chceme, tak zavíráme oči a skutečně nevidíme, že tomu tak není. On partner nemusí vůbec být zlý člověk nebo se k nám špatně chovat, ale pokud se k sobě nehodíme, nemáme spolu být (tedy určitě jsme se nepotkali náhodou, měli jsme si něco předat, pochopit, ale poté jít zase každý svou cestou), tak nám to bude předhazováno tak dlouho, dokud to nepochopíme. Třeba tím způsobem, že spolu nebudeme moci mít děti, přestože po nich nesmírně toužíme. Čím dříve problém vztahu (ke komukoli nebo čemukoli) vyřešíme, tím lépe.

Kolikrát jsme si řekli, “kdybych já to byl jenom věděl”, ale přiznejme si, chtěli jsme to skutečně vědět? Kdyby totiž ano, tak bychom se to dozvěděli. Určitě jsme dostávali spoustu indicií. Ale tenkrát nám třeba přišlo těžké něco řešit, teď je to ovšem ještě těžší a každým rokem se to rozhodně zlehčovat nebude. Dívat se na věci pravdivě, ať už my nebo situace vyzní jakkoli a bude nás to stát cokoli (čas, úsilí, peníze…) se rozhodně vyplatí. Pokud je to totiž něco, co stejně vyřešit musíme, tak tomu neunikneme.